Geriau rasyti, kad padarytas pilnas servisas, nei rasyti kas pakeista. Esme ta pati, bet pilnas servisas visgi skamba geriau :)
as2026-03-17 07:48
viskas cia gerai,kad apibudinta kas pakeista. Nes kai kurie pakeicia dirželi sutepa ten kur reikia ir nereikia ir rašo kad padarytas pilnas servisas :)
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai