Uždaryti
Mano SKELBIU
Įdėkite skelbimą
Prisijungti
Registruotis
Įsiminti skelbimai
Peržiūrėti skelbimai
Siuntos
Išsaugotos paieškos
Skelbiu.lt pagalba
D.U.K.
Naudojimo taisyklės
Privatumo politika
Kontaktai
Pilna versija
По-русски
Lankomiausias skelbimų portalas
Meniu
Įdėkite
Įsiminti
Paieškos
Grįžti į skelbimą
Kareiviški batai ("kerzai")
?
2026-01-29 20:36
Del batu kokios kariomines?
?
2026-03-17 16:10
Tau ne apie kariuomenes dairytis, o mokytis rašyti lietuvių kalba ir jos nedarkyti.
Savininkas
|
Dėl kareiviškų batų...
2026-03-18 12:14
Berods, lenkų. Bet ir lietuviai panašius avėjo (gal ir dabar).
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai
Prisijungti
Registruotis
Įkeliama...
Kategorijoje: