Kopainė jau kuris laikas nieko negamina, tad jų gamybos naujų avilių negalite turėti. Siūlau 70 eur/avilį.
Savininkas|Skelbimo autorius2026-01-05 21:33
Kopainė gal dabar ir negamina.
Nauji aviliai buvo pirkti prieš kelis metus ir ne visi panaudoti iš karto.
Visais klausimais prašau kreiptis skelbime nurodytu telefonu.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai