Blyn, žmogau. Tu bent pasidomėk ką pardavinėjimas.! Senas trantas. Andre 11 max.! RAM 6gb. Už ką čia tiek mokėt.?
Jau geriau S24 pirkti už tokią kainą.! :D
Savininkas|Vasilij Zareckij2026-05-21 20:28
Ну что ты?таких телефонов. Нигде сейчас не купишь.кто понимает.ЯА за 800 евро полно яблок.
Иза 1000 ,
У меня цена нормальная для СОНИ.
Savininkas|Vasilij Zareckij2026-05-21 20:31
ЭТО СОНИ.
НЕ ЯБЛОКОне Самсунг,не ХХХ. Какая а СОНИ.
ПОСМОТРИТЕ ЦЕНЫ В ЛИТВЕ СОНИ НА ЗАКАЗ.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai