Sveiki. Rekomenduoju. Pagaminta kokybiskai, visos dalys aptrauktos apsaugine plevele. Tenka pazaisti nuimant, taciau uztad nepazeistos ir neubraizytos. Dar nesumontavau i vietas bet tikiuosi ir toliau liksii patenkinta.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai