Ne mano reikalas, bet už tokias kainas neparduosit niekada, už puse naujų kainos pardavinėsite metus laiko. Va tokia Lietuvoje šių daiktų paklausa.
Savininkas|Renata2025-11-07 14:44
Ačiū už komentarą, bet paklausa labai didelė ir viskas puikiai parsiduoda, jau daug daiktų atrado savo pirkėjus :) O kainas visada pakoreguoju vietoje.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai