Parduodu Nord Lead 2 - legendinį retro ankstyvosios skaitmenos sintezatorių. Prie instrumento pridedu pakietintą Gator G-PG-49 dėklą, kurį pirkau už 130€.
Kaip matote iš nuotraukų, instrumentas gyvenimo matęs ir, nors ir buvo labai mylėtas, po daug koncertų, repeticijų ir įrašų sesijų jo kosmetinė būklė - ne pati geriausia. Kai kam tai gal ir minusas, bet kitiems (bent jau man) tai kaip tik prideda žavesio.
Parduodu pigiau nei rastumėte rinkoje, nes instrumentui praverstų elektronikos komponentų restauracija. Šiaip jis veikia pilnai, tačiau kartais gali būti neprognozuojamas su netikėtais tonų pasikeitimais ir pan. Todėl ir siūlau už 150€ pigiau nei norėčiau.
Jei susidomėsite ir randatės Vilniuje, kviečiu aplankyti ir išsibandyti.
Galiu siųsti ir į kitus miestus su jūsų priemoka už siuntimą.