Senas geras dviratis. Pirkau naudota prie 16metu. Prižiūrėtas ir tvarkytas. Labai lengvas ir tvirtas rėmas. Labai didelė priekinė žvaigždė. Daug Shimano Deore XT dalių. Zoom vairas ir sėdynės atrama. Trūkumai: - yra pabraižymų - Priekinę pavarą perjungus į žemesnę reikia labai didelio greičio kad priekyje vėl įjungti aukštesnę. Pas meistrus buvo deja geriau nebus. Pavaros gale junginėjasi puikiai ir jų užtenka užminti į visus Kauno kalnus
Komentarai
Skaityti komentarus (0)