Dovanoju akmens vatos ir pjuvenų mišinį. Juo buvo apšiltinta palėpė. Gal kas nors sugalvosite kur panaudoti - ūkiniam pastatui ar gamybinėms patalpoms apšiltinti. Jo buvo kur kas daugiau, bet didžiają dalį jau išdalinau - liko keliolika maišų. Pasiimti reikėtų iš Aleksoto, Kaunas.
Komentarai
Skaityti komentarus (2)