X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
Mano SKELBIU
Uždaryti >
Įdėk skelbimą Prisijungti Registruotis Įsiminti skelbimai Peržiūrėti skelbimai Išsaugotos paieškos
Patikimiausios laikrodžių apyrankės - nuotraukos Nr. 2
Patikimiausios laikrodžių apyrankės - nuotraukos Nr. 3
Patikimiausios laikrodžių apyrankės - nuotraukos Nr. 4
Patikimiausios laikrodžių apyrankės - nuotraukos Nr. 5
Patikimiausios laikrodžių apyrankės - nuotraukos Nr. 6
Patikimiausios laikrodžių apyrankės - nuotraukos Nr. 7
+16
Atnaujintas spalio 6 d.|Skaitytas 1 063|
Įsimintas 7

Patikimiausios laikrodžių apyrankės

Kaunas
Gauti į paštomatą vos už 1,99 €
Pas mus išrinkta ir pritaikyta nauja apyrankė tarnauja ILGIAU.
BET KOKIOS apimties riešui!
Taip pat tik pas mus- GAMYKLINIU BŪDU:
- bet kur pirktos apyrankės (pvz., su nauju laikrodžiu) apimties TRUMPINIMAS ir individualus bei saugus jos paruošimas naudoti ant jūsų riešo
- naudotos apyrankės IŠPLOVIMAS ultragarso vonelėje su spec.plovikliais, kurių pagalba apyrankės konstrukcija išorėje ir viduje (svarbiausia!) tampa ne tik vėl švari kaip naujo gaminio, bet ir sulėtėja dilimo procesas (ypač svarbu užsegimui), kadangi tuo pačiu gaunasi ir vidinių judančių dalių sutepimas. Apyrankės švara reikėtų pasirūpinti reguliariai, nelaukiant kol pradės nešvarumai juodinti ranką ir baltinių rankogalį.
Vieninteliu adresu Lietuvoje- patikimiausios, naujos laikrodziu apyrankes : odinės, metalinės, silikoninės, kaučiukinės ar hibridinės (silikonas/oda). Išskirtinis modelio, spalvos parinkimas beveik bet kuriam rankiniam laikrodžiui. o SVARBIAUSIA, kad galime visiškai naują (taip pat ir naudotą) laikrodžio apyrankę ar dirželį paruošti patikimam naudojimui ir pritvirtinti ne kaip įprastoje laikrodžių parduotuvėje- bet profesionaliai taip, kad galėtų tarnauti žymiai ilgiau negu buvo numatęs net pats gamintojas! Mūsų sukurta ir ištobulinta unikali paslauga- laikrodžių apyrankių techninis TIUNINGAS.
Be to, sėkmingai bei GREIČIAUSIAI Lietuvoje gauname užsakytas originalias apyrankes (pagal “brandą ir konkretų modelį) iš mūsų jau patikrintų tiekėjų visame pasaulyje. Įprastai gauname per 1-3 sav.
Neužsakinėjame jokių plagiatų, žinomų firmų padirbinių (“replikų - “padielkų) ir neprognozuojamos kokybės azijietiškų gaminių.
Jokių apyrankių neparduodame atskirai (išsinešimui): visais atvejais- tiktai su mūsų saugiu uždėjimu bei pritaikymu konkrečiam Jūsų laikrodžio korpusui, paruošiant patogiam, patikimam ir maksimaliai ilgalaikiam dėvėjimui. Rezultatas gali kainuoti NUO 30 € iki daug. (Metalinės apyrankės trumpinimas gali kainuoti nuo 5,- iki 90 € , priklausomai nuo konstrukcijos ypatumų ir sudėtingumo. IŠPLOVIMAS ultragarso vonelėje: nuo 15,- iki 50€ -priklauso nuo konstrukcijos, jos užterštumo ir išdilimų lygio. Nustačius kritinės būklės išdilimus, už papildomą kainą pasiūlome kartu su išplovimu atlikti ir kapitalinį apyrankės remontą-atnaujinimą, kad vėl būtų galima garantuoti ilgalaikį patvarumą naudojantis).
Atvykus pas mus, tikslią sutartinę kainą kiekvienu individualiu atveju sužinote PRIEŠ, o ne PO. Mažesnę kainą galime pasiūlyti PLANUOJANTIEMS savo Laiką, jei iš anksto suderinate (pakanka tą pačią dieną) tel. SKAMBUČIU savo vizitą.
Pateikiame keletą foto pavyzdžių, kaip galima kardinaliai pakeisti to paties laikrodžio išvaizdą ir “charakterį, pritaikius kitokią apyrankę.
+370 688 28143
Pradėti gyvą pokalbį (chat) Rašyti laišką pardavėjui Gauti į paštomatą už 1,99 €
Atšaukti